GeriEkonomi COMPEX DIGITAL 13 Mayıs'ta başlıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

COMPEX DIGITAL 13 Mayıs'ta başlıyor

Teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen COMPEX DIGITAL Bilgisayar, Ev & İş Yaşam Teknolojileri Fuarı, bu yıl da henüz hiçbir yerde sergilenmemiş yeni teknolojileri ziyaretçilerle buluşturacak.

13 – 16 Mayıs 2004 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Fuar Merkezi’nde dokuzuncusu düzenlenecek fuar her yıl ortalama 150 bin kişi tarafından ziyaret ediliyor. Ulaşım kolaylığı ve sunduğu imkanlarla çok sayıda teknoloji meraklısını ağırlayan COMPEX DIGITAL, dijital dünyaya ait tüm ürün ve servisleri tek çatı altında toplayacak.

Her yıl sergilediği yeni teknolojilerle sektör tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen COMPEX DIGITAL Fuarı, sektöre sunduğu yeni çözüm ve ürünlerle bu sene de teknoloji meraklılarının buluşma noktası olacak. 2004 yılında “Hayatın içinde dijital olan her şey   için…” sloganıyla yola çıkan COMPEX DIGITAL Fuarı’nda bilgisayar ve internet teknolojilerinin sadece iş ortamında değil günlük hayatta ve ev içinde kullanımına yönelik yenilikler de sergilenecek. Teknolojiyi günlük hayatla birleştirecek olan COMPEX DIGITAL, sektörel yöneticilerden kullanıcılara kadar geniş bir kitleye hitap edecek.

e – dünyanın tüm yeniliklerinin ziyaretçilerle paylaşılacağı COMPEX DIGITAL Fuarı, web portallarından borsa kuruluşlarına, dijital servis sağlayıcılarından yazılım ve donanım üreticilerine, multimedya / mobil servis sağlayıcılarından üreticilerine kadar geniş bir katılımcı profilini ağırlıyor.

Şirket sahiplerini, satın alma yöneticilerini, bilgi işlem yetkililerini, mühendis, teknik sorumlu ve 7’den 77’ye tüm teknoloji meraklılarını tek çatı altında toplayarak bilişim teknolojilerine yönelik tüm ürün,  kaynak ve çözümleri bir arada sunan COMPEX DIGITAL Fuarı, 13 – 16 Mayıs 2004 tarihleri arasında ziyaretçilere tam bir  teknoloji şöleni sunacak.

COMPEX DIGITAL Fuarı, fuar etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek panellerde, bilişim dünyasının önde gelen isimleri hem ziyaretçilere hem de sektörel yöneticilere dijital teknolojilerin iş dünyasında ve günlük hayatta kullanımına ilişkin bilgi verecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle