Ege Haberleri

  The Market'in gala yemeği 19 ülkeyi buluşturdu

  Mehmet KURT / İZMİR
  23.02.2015 - 01:33 | Son Güncelleme:

  AKDENİZ çanağında yer alan toplantı taleplerine cevap verebilecek ürün çeşitliliğine sahip tedarikçilerle, bu bölgede iş potansiyeli olan alıcıları buluşturan 'The Market' etkinliği, Swissôtel Büyük Efes'te gerçekleşen gala yemeğiyle son buldu.

  Proje Koordinatorü Giancarlo Leporatti önderliğinde, Swissotel Büyük Efes, Venüs Turizm, Türk Havayolları ve İZFAŞ'ın sponsorluğunda Swissotel'de gerçekleşen, İtalya ve Malta'dan sonra ilk defa İzmir'de, düzenlenen etkinlik, Akdeniz çevresinde yer alan dernekler, acenteler, büyük şirketler, oteller ve tedarikçiler ile bu bölgelerde kongre düzenleyecek olan grupları buluşturdu.
  The Marketin gala yemeği 19 ülkeyi buluşturdu

  Açılış konuşmalarını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Swissôtel Büyük Efes Genel Müdürü H. Rıza Elibol ve Meet in Meed Proje Koordinatorü Giancarlo Leporatti'nin yaptığı gecede; Izmir'e açılacak yeni fuar alanının, kentte gerçekleşecek olan tüm ulusal ve uluslararası organizasyonlara sağlayacağı pozitif etkinin altı çizildi.

  The Marketin gala yemeği 19 ülkeyi buluşturdu

  Binlerce yıllık tarihi geçmişe sahip İzmir'in turizm, endüstri, kongre ve toplantı organizasyonlarında her daim ön planda olacağı vurgulandı. Antalya'dan gelen dans topluluğu gösteriler sunarken, dans, müzik, ritim topluluğu Grup Dir ise Kafkas yöresi oyunlarıyla nefes kesti.

  The Marketin gala yemeği 19 ülkeyi buluşturdu

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı