Ege Haberleri

  Tarkan ‘Doğa’ için söyledi

  Mehmet KURT, Evrim ATAMAN / SEFERİHİSAR(İZMİR), DHA
  13.09.2013 - 01:19 | Son Güncelleme:

  İZMİR'in Seferihisar İlçesi'nin kurtuluş gününde Tarkan, ‘Doğa Sensin' adlı konser verdi. Gecede elde edilecek gelir ile doğa okulu yapılacağı belirtildi.

  Seferihisar'ın ‘11 Eylül Kurtuluş Günün'nde Tarkan, ‘Doğa Sensin' adlı konserinde hayranlarıyla biraraya geldi. İzzet Gül Stadyumu'ndaki konsere gelenler tribünler ile çim alanları tıkabasa doldurdu. Tarkan, sahneye asansörle geldi. Konserine “Acımayacak” isimli parçayla başlayan ünlü popçu, programın büyük çoğunluğunu hareketli şarkılarla sürdürdü. Gecede 4 kostüm değiştiren ünlü popçu, alanı dolduran onbinlerce hayranına dopdolu bir konser keyfi yaşattı. Seferihisar'da olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getiren megastar, “Önümüzdeki yıl açılacak olan Doğa Okulu için buradayız. Bu okul çok doğru bir yerde açılıyor. Güzel bir yerde yaşıyorsunuz. Doğası ve insanları çok güzel. Aslında doğamız nefes almak için bize yalvarıyor. Yok oluş içerisine giriyor ve beni rahat bırakın diyor. Bizler de elimizden geldiğince destek olmaya ve doğayı korumaya çalışıyoruz” diyerek doğaya sahip çıkmaları için ilçe halkından söz aldı.

  Eski Orhanlı Köyü'nde hayata geçirilecek olan Doğa Okulu yararına sahneye çıkan Tarkan'a Doğa Derneği İzmir Şubesi üyesi gençler de pankart açarak teşekkürlerini iletti. Gecenin sonuna doğru sahneye gelerek Tarkan'a teşekkür eden ve ebru sanatıyla hazırlanmış bir tablo hediye eden Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Bugün bağımsız ve özgür yaşıyorsak, burada Tarkan'ı dinleyebiliyorsak hepsini atalarımıza borçluyuz. Her yıl Seferihisar'ın kurtuluşunu bayram gibi kutluyorduk. Bu sene 11 Eylül'ü Tarkan ile kutladık. Kendisine teşekkür ederim” dedi. Sahne performansıyla beğeni toplayan megastar, gecede kendi parçalarının yanı sıra “Uzun İnce Bir Yoldayım”, “Hatasız Kul Olmaz ve “Firuze” gibi şarkıları da seslendirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı