Ege Haberleri

  Sözün bittiği nokta

  Ergin KARATAŞ
  06.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Başkan Mehmet Bektur ile ters düşüp Bucaspor ile yollarını ayıran Özkan, dün sarı-lacivertlilerin kulüp binası ve tesislerinde, haciz işlemi yaptırdı.

  Bucaspor’la bağlarını koparan Altınordu A.Ş. Başkanı Seyit Mehmet Özkan, 7 milyon TL’lik alacağı konusunda sarı-lacivertli yönetimle önceki gün yaptığı görüşmede anlaşma sağlanamaması üzerine dün kulüp binası ve tesislere haciz gönderdi. Özkan’ın avukatları sabah saatlerinde haciz memurları, polisler ve görevlilerle birlikte sarı-lacivertli kulübe giderek, Başkan Mehmet Bektur’un odasındaki koltuk, masa, bilgisayarlar, faks cihazları dahil tüm taşınır malları kamyonetlere yükledi. Haciz memurları, sadece kupalara dokunmadı.

  Sözün bittiği nokta

  Taraftar fotoğrafı söktü
  Hacizden hemen önce Özkan adına bir açıklama yapan Sezai Önce, tahsilat için hukuki yolları kullanacaklarını bildirmişti. Olayının duyulmasıyla kulübe gelen bir grup taraftar, protesto ettikleri Seyit Mehmet Özkan’ın tüm başkanların yer aldığı panodan fotoğrafını söktü. Bucasporlu yöneticiler, haciz işleminin transferin son günü yapılmasını kasıtlı buldular. Lisanları yetiştirmek için çabalayan kulüp çalışanlarının şok gelişmeyle elleri kolları bağlı kaldı. Mert’in Karagümrük’e transferinde de sıkıntı yaşandı.

  Sözün bittiği nokta


  Ediz’e yandılar
  Bucaspor’un Süper Lig’de yer aldığı 2010-11 sezonunda kadrosunda yer alan Eskişehirsporlu Ediz Bahtiyaroğlu’nun ölümü, tüm futbol camiasında olduğu gibi sarı-lacivertlilerde de şok etkisi yarattı. Bir yıllık Buca macerasında, futbolculuğu kadar sempatik kişiliğiyle de yöneticiler, teknik kadro ve takım arkadaşlarının sevgisini kazanan Ediz’in, Bucaspor’da forma giydiği sezonun başında yapılan sağlık taramasında da hiçbir soruna rastlanmadığını açıklandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı