Ege Haberleri

  Rotary’den anlamlı sergi

  İZMİR (DHA)
  27.02.2016 - 12:11 | Son Güncelleme:

  Göztepe Rotary Kulübü ve İFOD, Kedi Sanat Merkezi’nde trafik konusulu 2.Uluslararası Fotoğraf Yarışması’na katılan eserleri sergiledi.

  Rotary’den anlamlı sergi

  İzmir Göztepe Rotary Kulübü ve İzmir Fotoğraf Derneği (İFOD) önderliğinde "Trafik ve Ulaşım: Hayata Bağlayan Yollar" konulu 2. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’na katılan eserler, ilk sergilemesinin ardından gördüğü yoğun ilgi üzerine Kedi Kültür Sanat Merkezi’nde ikinci kez izleyicisiyle buluştu.

  Rotary’den anlamlı sergi

  İFOD Yönetim Kurulu Üyesi Berna Kızıltan yarışmaya dünya çapında çok büyük ilgi olduğuna işaret ederek, "Yarışmamıza 40 ülkeden 640 kişi, 2 bin 255 fotoğrafla başvurdu. Trafik estetikten uzak, fotoğraflanması çok zor bir kavram gibi gözükse de hepimizin yaşamında ne kadar önemli bir yer işgal ettiğini daha iyi görmüş olduk ve bu konuya dikkat çektik. Uluslararası düzeyde çok değerli fotoğrafçıların katıldığı sergimizin ilki çok beğenildi, kısa da olsa Kedi Sanat’ta da kaçıranlar için bir sergi daha düzenledik" dedi.
  Rotary’den anlamlı sergi

  Göztepe Rotary Kulübü Başkanı Devrim Çukur ise sergiden elde edilen gelirin yine Kulübün eğitim ve yardım amaçlı sosyal sorumluluk projelerinde kullanılacağını dile getirerek, projede emeği geçen herkese teşekkür etti.
  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı