Ege Haberleri

  Planlar alt üst oldu

  Onur ATIŞ/İZMİR,(DHA)
  24.08.2014 - 01:25 | Son Güncelleme:

  YENİ sezonda iç saha maçlarını geçen yıl olduğu gibi Alsancak Stadı'nda oynamayı hedefleyen Göztepe'nin planları, emektar tesisin depremde yıkılma riski sebebiyle kapatılmasıyla altüst oldu.

  Tüm İzmir kulüplerinin mağdur olduğunu dile getiren Başkan Mehmet Sepil'in yakın çevresine dert yandığı ve "Şampiyonluğa oynayacak bir ekip kurduk. Alsancak Stadı önemli kozumuzdu. Transferlerimizi dahi buna göre yaptık. Büyük bir avantaj elimizden alındı. Atatürk Stadı'nda oynamak istemiyoruz. O statta küme düştük. Oyuncularımız ve taraftarımız Atatürk Stadı'nda motive olamıyor" dediği öğrenildi.

  Sarı kırmızılılarda 2'nci Başkan Fatih Dalan ise, Göztepe'ye stat kazandırılması için tüm çabayı sarf edeceklerini belirtti. Dalan, "Taraftarımızın yaptığı, "Stadımızı istiyoruz" çağrısına herkesin kulak vermesi gerekiyor. İzmir'deki tesisler artık miyadını doldurdu. İzmir futbolunun kalkınması adına yeni atılımlar gerçekleştireceğiz. Göztepe olarak stadımızı kente kazandırmak için gayret gösteriyoruz" yorumunu yaptı. Alsancak Stadı'nın kapatılmasının ardından morali bozulan teknik direktör Suat Kaya da, "Atatürk Stadı'nın zemini futbolcular için tehlike teşkil ediyor" diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı