Ege Haberleri

  Masal gibi bir düğün

  HÜRRİYET / İZMİR
  13.03.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ARKAS Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bernard Arcas ile FD Dekorasyon’un ortaklarından Funda Düzgün, Paris yakınlarındaki bir ortaçağ kasabasında, masal gibi bir düğünle yaşamlarını birleştirdi.

  Damadın nikah tanıklığını Varol Altun ve Elif Kaptan, gelininkini Selda Gülay ve Selim Kaptan üstlendi.
  Funda Düzgün Arcas, İzmirli modacı Zeynep Acar’ın hazırladığı Fransız dantelinden yapılmış sade bir gelinlik giydi. Gelinin saç ve makyajını yine İzmirli S&C Hairport ortakları Serdar Antepli ve Ceylan Berber gerçekleştirdi.
  Düğün 3 gün sürdü
  Bettina Hakko ve Candan Kıramer’in sahibi olduğu   BC Atelier’in düzenlediği, baştan sona titizlikle ilgilendiği düğünde, tören ve yemek bölümü Funda Arcas’ın en sevdiği beyaz orkide ve güllerle donatıldı. BC Atelier yaptığı titiz organizasyon ve dekorasyonla gelin ve damadın mutlu anlarını daha da unutulmaz kıldı.
  Üç gün süren düğünde, nikah töreni 24 Şubat’ta Chateau D’Esclimont’da gerçekleşti ve gece sürpriz bir partiyle sona erdi.
  Törene; Diane Arcas - Kemal Aktaş, Horace - Claire Dumitrescu, Selim - Elif Kaptan, Suat Kaptan, Selen - Selim Özgörkey, Selda Gülay, Varol Altun, Aslı Sakıpağa – Okan Erden, Ayhan - Figen Bodur ve Cevat Çehreli katıldı.

   


  (Soldan sağa ön sıra): Suat Kaptan, Elif - Selim Kaptan, Varol Altun, Claire Arcas Dumitrescu, Funda Düzgün Arcas - Bernard Arcas. (Soldan sağa arka sıra): Figen - Ayhan Bodur, Horace Dumitrescu, Aslı Sakıpağa Erden, Selda Gülay, Diane Arcas Aktaş, Selen Özgörkey. (soldan sağa üst sıra): Okan Erden, Cevat Çehreli, Selim Özgörkey.

   


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı