Ege Haberleri

  Marinada defile

  Yaşar ANTER / BODRUM (Muğla), (DHA)
  23.07.2012 - 12:48 | Son Güncelleme:

  Muğla’nın Bodrum İlçesi'nde sona eren yelken yarışmalarının ödül töreninden önce marinada düzenlenen plaj kıyafetlerinin tanıtıldığı defile izleyenleri hayran bıraktı.

  Bodrum'da düzenlenen American Express Turgutreis Cup Yelken Yarışları'nın Turgutreis D Marin Marina’da yapılan ödül töreninden önce düzenlenen In- Formal Yaz 2012 Defilesini D Marin Marinalar Genel Koordinatörü Ali Erkan Bezirgan, Marina Genel Müdürü Zafer Kutluğ ve yaklaşık 500 yarışmacı ve marinada konaklayan turistler izledi.
  Uğurhan Akdeniz Fashion Events And Production Şirketi'ne bağlı mankenlerden Duygu Akdeniz, Simge Ünal, Dolunay Engin, Berk Atan ve Emir Türedi’nin teknelerin gölgesinde sunduğu defilede Emporio, Armani ve Gucci gibi dünyaca ünlü markaların plaj kıyafetlerinden oluşan 60 parça giysi ve aksesuar tanıtıldı.
  Defile sırasında marinada gezinenler de birden karşılarında bikinili seksi mankenleri görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Defilede yer alan tüm ürünlerin D Marin Marina’daki In Formal Multi Brand mağazasında satışa sunulduğu belirtildi.

  Marinada defile

   

   

   

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı