Ege Haberleri

  Mandi'yi İstanbullular da çok sevdi

  Hürriyet Haber
  19.01.2015 - 11:50 | Son Güncelleme:

  Menderes Belediyesi tarafından ilçenin tanıtıma yönelik gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Maskot Mandi İstanbul'un dört bir yanında vatandaşlarla buluştu, mandalina dağıttı.

  Mandiyi İstanbullular da çok sevdi
  İlçenin tanıtımına yönelik çalışmalara hız veren Menderes Belediyesi 22-25 Ocak tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı öncesi, İzmirliler tarafından çok sevilen Gümüldür Mandalina Festivali'nin maskotu Mandi'yi İstanbullularla buluşturdu. İstanbul'un en işlek caddelerinde Menderes'in tanıtım broşürlerini dağıtan Mandi, ilçenin önemli ürünleri arasında yer alan Gümüldür Satsuma Mandalinası'nı İstanbullulara ikram eti, Menderes'teki boncuk ocaklarında yapılan nazar boncuklarını hediye etti. Maskot Mandi, İstanbulluları perşembe günü başlayacak fuara da davet etti.
  Mandiyi İstanbullular da çok sevdi
  Menderes'in Türkiye'de ve dünyada tanıtılması adına başlatılan çalışmaların aralıksız devam ettiğini kaydeden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, "İlçemizi İzmir'in parlayan yıldızı yapmak için çalışmalarımız devam ederken, Türkiye ve dünyada da Menderesimiz'i tanıtmak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda başlattığımız ilkler kapsamında fuar katılımlarımız devam ediyor. 22-25 Ocak tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na da İzmir Kalkınma Ajansı ile birlikte ilk kez katılım sağlıyoruz. Fuar öncesinde İstanbul'da etkinlik düzenleyerek hem İstanbullu kardeşlerimize hem de yabancı turistlere Menderes'i tanıtmak istedik" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı