Ege Haberleri

  Denizlispor borç eritecek

  Ferah IŞIK / DENİZLİ
  04.12.2014 - 01:12 | Son Güncelleme:

  DENİZLİSPOR Asbaşkanı Coşkun Caner, sezon sonuna kadar 10 milyon TL borç ödemeyi hedeflediklerini söyledi. Kulübün mevcut borcunun 25 milyon TL civarında olduğunu hatırlatan Caner, “Yönetim olarak önceliğimiz bu yükü hafifletmek. 450 bin Euro alacağı bulunan eski futbolcumuz Kahe ile 100 bin Euro’ya anlaşmamızın kulübe getirisi yaklaşık 1 milyon TL. Bu bile büyük adım” dedi.

  Sportif başarı açısından istedikleri yerde olmadıklarını dile getiren Coşkun Caner, borçları temizleyip kulübün önünü açmanın, daha önemli olduğunu savunarak, “Bir taraftan tasarruf yapıp, diğer yandan borçları temizleyerek yakın gelecekte rahat nefes alacağız. Ancak sportif başarıyı da gfözardı etmiyoruz. Ara transferde gerekli takviyeleri yapıp, yine üst sıraları zorlayacağız” şeklinde konuştu.

  Eksikler can sıkıyor

  DENİZLİSPOR’da cumartesi günü deplasmanda oynanacak Karşıyaka maçının hazırlıkları sürerken, Mehmet Cansın, Bülent, Gökhan ve Burak’ın cezalı duruma düşmesinin büyük handikap olduğunu dile getiren Menajer Kadir Kanatsız, “Bu futbolcularımızın yerine görev yapacak arkadaşylarımız da giydikleri formanın hakkını verecektir. Karşıyaka sahasında etkili bir takım. Ancak kazanmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı