Ege Haberleri

  Bu kış ayaklar çok şık

  Utku BOLULU / İZMİR, (DHA)
  21.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZFAŞ, İzmir Ayakkabıcılar Odası, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği, Ankara Ayakkabıcılar Odası ve sektör temsilcilerini destekleriyle Kültürpark’taki Uluslararası Fuar Alanı’nda sektör bir araya geldi.


  Fuar, 23 Haziran Pazar gününe kadar sürecek. Ayakkabı Kış Fuarı’na İzmirli ayakkabıcıların yanı sıra Ankara, Balıkesir, Gaziantep, İstanbul, Konya, Uşak ve Trabzon ile İspanya, Romanya ve İtalya’dan firmalar katıldı. Türkiye dışında Rusya, Ukrayna, Belarus, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan, Azerbaycan, Yunanistan, ırak, Libya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Mısır, Ürdün, Filistin, İsrail, Kuveyt, Lübnan, Tunus, Fas, Cezayir, Oman Sultanlığı, Yemen ve Bahreyn’in yanısıra Kazakistan’dan gelecek özel bir alıcı heyetinin de fuarı ziyaret edeceği bildirildi.

  Bu kış ayaklar çok şık

  Sektöre güvenimiz tam
  Ayakkabı Fuarı’nda 2013 sonbahar ve 2014 kış modelleri tanıtılacak. Fuar’da bay-bayan-çocuk ayakkabı, bot, çizme modellerinin yanı sıra çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımları, sektörel dernek ve kuruluşlar ile sektör yayınları yeraldı. Toplam 15 bin metrekare alanda gerçekleştirilen ve dört gün sürecek fuarda, Kültürpark 2 No’lu holde kadın-erkek ayakkabısı ve yan sanayi ürünleri, 3 No’lu holde çocuk ayakkıbıları sergileniyor.
  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan, İzmir’e yakışan bir fuar düzenlendiğini söyledi. Aydoğan, “Çok güzel ihtisas fuarlarını yapıyoruz. Marble ve Gelinlik fuarları dünya çapında biliniyor. Türkiye ayakkabıcılık sektöründe dünya çapında tanınan bir ülkedir. Biz İZFAŞ olarak fuarlara gelen alıcılara imkanlar sağlıyoruz. Onları davet ediyor konaklamalarını sağlıyoruz. Bizim bu sektöre güvenimiz tamdır” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı