Ege Haberleri

  Bosnalı güzeller Çeşme’yi yaktı

  Mehmet KURT/İZMİR, (DHA)
  18.09.2015 - 18:39 | Son Güncelleme:

  DÜNYANIN en kapsamlı güzellik yarışması Miss World’da ülkelerini temsil edebilmek için yarışacak olan Bosnalı kızlar, Çeşme’de kampa girdi.

  Bosnalı güzeller Çeşme’yi yaktı

  Birkaç gün önce İzmir’e gelen ve Alaçatı’daki LoveYou Too Hotel’de misafir edilen 24 güzel, 10 günlük kamp dönemlerini hayli keyifli geçiriyor. Sabahın erken saatlerinden güneş batıncaya kadar olan zaman diliminde dans ve koreografi dersleri alan, aynı zamanda Çeşme’nin tarihi yerlerini de gezme fırsatı bulan güzeller, boş zamanlarında da havuz ve denizin tadını çıkarıyor.

  Bosnalı güzeller Çeşme’yi yaktı

  Organizasyonun Bosnalı temsilcileri Stela Zubak Jovanovic ile Ramis Sadic’in önderliğinde ilk kez ülkemizde yapılan kamp döneminin Çeşme’de düzenlenmesini sağlayan Fashion Academy Model Ajansı Sahibi Enis Barış Küçükçiftçi ve Enis Onat, böylesine önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

  Bosnalı güzeller Çeşme’yi yaktı

  İlk kez geldikleri Çeşme’yi çok seven birbirinden güzel 24 Bosnalı yarışmacı, otel müşterilerinin de ilgi odağı oldu. 27 Eylül Pazar günü Bosna’nın Sarajevo kentinde gerçekleştirilecek gecede dereceye girecek olan bir yarışmacı, daha sonra Bosna adına Miss World’a katılarak birinci olmak için mücadele verecek.

  Bosnalı güzeller Çeşme’yi yaktı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı