Ege Haberleri

  Belediyeden "Rüya gibi balayı"

  Hürriyet Haber
  22.07.2015 - 01:09 | Son Güncelleme:

  Ekonomik sıkıntılar sebebiyle balayına gidemeyen çiftler için hayata geçirilen projenin ilk çiftleri, Bodrum Güllük’teki 2 gece 3 günlük tatilde unutulmaz bir balayı yaşadı.

  Belediyeden Rüya gibi balayı

  Sosyal belediyecilik kapsamında insan odaklı yatırımlarını sürdüren Buca Belediyesi, yeni bir sosyal projeye imza attı. Belediye, ilçe sınırları içerisinde yaşayan ve ekonomik gücü yetersiz çiftleri ücretsiz balayına göndermeye başladı. Bu yıl içerisinde 1000 çifti kapsayan projenin ilk çiftleri, ömürleri boyunca unutamayacakları rüya gibi bir balayı yaşadı. Bodrum Güllük’te 2 gece 3 günlük tatilde çiftler, doğa, deniz, kum güneş dörtlüsü eşliğinde keyifli bir tatil geçirdi. Aquapark, su sporları ve gün boyu süren çeşitli animasyonlar eşliğinde gönüllerince eğlenen çiftler, Bodrum’un eşsiz manzarası karşısında yediği akşam yemeklerinde ise romantizm dolu anlar yaşadı.

  Belediyeden Rüya gibi balayı

  BU YIL İÇİNDE 1000 ÇİFT

  Hemşerilerinin mutluluğuna ortak olmak için hayata geçirdikleri proje ile bu yıl içinde 1000 çifti balayı tatiline göndereceklerini söyleyen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, "İnsanların yaşamlarındaki en özel anlardan biri de evlilik törenleri. Bu özel anlarımızı unutulmaz kılmak için elimizden geleni yapmaya çalışırız. Maalesef ekonomik kaygılarla çoğu zaman kısıtlamalara gitmek zorunda kalıyoruz. Bu da genellikle balayı oluyor. Biz istedik ki; ekonomik gerekçelerle balayı yapamayacak olan çiftlerimize bir hediye verelim. Onların hayatlarındaki bu en özel anı unutulmaz kılalım. Umuyoruz bu 3 günlük tatil onlara iyi gelecek. Bizim onlardan tek isteğimiz, birbirlerine karşı olan sevgi saygılarını hiçbir zaman yitirmesinler. Onlar bir ömür boyu mutlu olsunlar bu bize yeter" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı