Ege Haberleri

  Akrabasını balyozla öldürdü

  Cem ULUCAN / AYDIN, (DHA )
  31.08.2015 - 12:46 | Son Güncelleme:

  AYDIN’da, evinde yaşadığı 32 yaşındaki Nezahat Çetin’e cinsel tacizde bulunup, direnince de balyozla vurup öldürdüğü ileri sürülen A.A., dağlık alanda jandarma tarafından yakalandı.

  Zeytinköy Mahallesi, Çeşme Deresi Mevkisi’nde yayla evi yapan Mustafa Çetin (34), geçen 27 Ağustos’ta, akrabası olan ve babasının büyüttüğü, birlikte yaşadıkları 46 yaşındaki A.A.’yı malzeme alması için yakındaki evlerine gönderdi. Bir süre sonra bahçeden eşinin çığlığını duyan Mustafa Çetin, olay yerine gittiğinde kardeş gibi büyüdükleri A.A.’nın elindeki balyozu atarak kaçtığını ve eşi Nezahat Çetin’in yerde kanlar içinde yattığını gördü. Başından ağır yaralı olan Çetin, yakınları tarafından Aydın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan genç kadının kalbi doktorların müdahalelerine rağmen durdu. Durum, savcıya bildirildi. Ancak, müdahaleye devam eden doktorlar, 10 dakikalık çaba sonucu Çetin’in kalbini tekrar çalıştırmayı başardı. Yaşam Destek Ünitesi’ne bağlanarak yaşatılmaya çalışılan Çetin’den, ertesi gün saat 14.30 sıralarında üzücü haber geldi. Çetin, yaşamını yitirmesi yakınlarını yasa boğdu.

  Jandarma olayın ardından kaçan A.A.’yı bugün saat 15.00 sıralarında, Zeytinköy Mahallesi, Karanlıkdere Mevkisindeki dağlık alanda Mustafa Çetin’e ait zeytinliği sularken operasyon düzenleyip, yakaladı. Zeytinköy Muhtarı Muammer Yanık, Konuklu Muhtarı Fethi Şahin, Anbarcık Muhtarı Bahtiyar Çoban da jandarmaya yardımcı olmak için operasyona katıldı. A.A.’nın işlemlerinin ardından yarın adliyeye sevk edileceği bildirildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı