Ege Haberleri

  Akdurak, güven tazeledi

  Hürriyet Haber
  18.02.2015 - 23:52 | Son Güncelleme:

  İZMİR İtalyan Ticaret Odası'nda Rebii Akdurak yeniden başkan seçilirken, başkan yardımcılığı görevini de ESİAD'ın geçmiş dönem başkanı olan Bülent Akgerman yapacak.

  İtalya'da olması nedeniyle Rebii Akdurak'ın katılamadığı genel kurul İzmir İtalyan Ticaret Odası merkezind Moris Bencuya'nın divan başkanlığında gerçekleştirildi. Genel kurulda Oda'nın geçmiş dönem hesapları oy birliği ile onaylanarak kabul edildi. Toplantıda Oda'nın 2015 yılında gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikleri ile 2015 yılı bütçesi de oy birliği ile kabul edildi. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu'nun ayrı ayrı ibra edilmesinin ardından yeni dernek organlarının seçimine gidildi. Yapılan seçimlerle geçmiş dönem yönetim kurulu asil üyeleri yeni dönemde de seçilirken, Rebii Akdurak yeniden Oda Başkanı olarak belirlendi. Akdurak'ın yardımcılığı görevine de Bülent Akgerman getirildi.

  Toplantıda ayrıca üyeler, Oda'nın vize verebilmesi için talepte bulunmasını isterken, Ege'deki diğer Ticaret Odaları ile işbirliğine gidilmesi ve Oda tarafından hukuki eğitimler verilmesi konularını da gündeme getirdiler.
  Oda'nın yönetim kurulu; Rebii Akdurak, Bülent Akgerman, Noel Micaleff, Enrico Aliberti, Işın Yılmaz, Maurizio Pennetti, Alican İnelli, Alessandro Baltazzi ve Şahika Aşkıner'den oluştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı