Ege Haberleri

  60 kiloluk kıyafet giyfi

  İZMİR, (DHA)
  01.04.2016 - 14:33 | Son Güncelleme:

  Ünlü modacı Ertan Kayıtken’in "Folkart Flowers & Towers" koleksiyonundan 60 kiloluk kıyafeti giyen oyuncu Gonca Vuslateri, Lara Sayılgan’ın objektifine poz verdi.

  60 kiloluk kıyafet giyfi

  Sosyal sorumluluk projelerine destek veren ünlü modacı Ertan Kayıtken, "Folkart Flowers&Towers" koleksiyon defilesi öncesinde oyuncu Gonca Vuslateri ile fotoğraf çekiminde bir araya geldi. Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, "Sosyal sorumluluk projesi olunca 60 kiloluk elbisede giyiliyormuş. Güzel bir amaç için toplandık. Her sene yapılan organizasyona bu sene ben dahil oldum. Her ne kadar düz durmakta zorlansam da çekimi gerçekleştirdik" dedi.

  18 Nisan’da İzmir’de yapılacak olan ve geliri Behçet Uz Çocuk Hastanesi Vakfı’na kalp cihazı ve kuvöz alınmak üzere bağışlanacak olan defile öncesi Raffles Otel’de ünlü fotoğrafçı Lara Sayılgan’ın objektifine poz veren başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, "Folkart Flowers&Towers" koleksiyonundan parçaları tanıttı. Çok özel manolyalardan hazırlanan bir gelinliğin de yer alacağı 45 kadın ve ayrıca 8 parça abiye erkek kıyafetinin olduğu koleksiyonda, ipek organzeler, şifonlar ve tüller ile görsel bir şölen yaşatılacak.

  60 kiloluk kıyafet giyfi

  Ertan Kayıtken "Enerjisi yüksek, doğayı modayla birleştirecek fantezi bir ruh olacak defilede. Yine koleksiyon gibi enerjisi yüksek ve bu ruha uygun bir isim olan Gonca Vuslateri ile fotoğraf çekimi yapmak beni heyecanlandırıyor. Çocuklara bir nebze olsa fayda sağlamak için bir araya gelmek ayrıca mutluluk verici" dedi.

  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı