Ege Haberleri

  28 Mart 2014’e kadar belediye başkanıyım

  Utku BOLULU, (DHA)
  08.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Gültepe ve Toros’ta çalışan, ‘Toptan Çözüm Ekipleri’ni denetledi, semt sakinlerinin sorunlarını dinledi. Vatandaşlar en çok kaçak yapılara ruhsat ve Kent Ekmek Fabrikası’nda üretilen ekmeklerin market ve bakkallarda da satılmasını istedi.

  Kocaoğlu, “TBMM imar affı çıkarırsa kaçak yapı ruhsata bağlanabilir. Bunun başka yolu yok. Konak ve Büyükşehir belediyeleri kaçak yapılara ruhsat veremez” dedi. Kocaoğlu, ürettikleri ekmeğin kendi büfeleri dışında satılmasına karşı olduklarını, böyle bir durumun karışıklık yaratacağını söyledi.
  Milletvekili adayı olmayacağım
  Kocaoğlu, basın mensuplarının sorusu üzerine belediye başkanlarının milletvekili adaylığıyla ilgili görüşünü açıkladı. Adaylığın demokratik hak olduğunu belirten Kocaoğlu, “Belediye başkanları, il ve ilçe başkanlıklarından istifa eder, milletvekili adayı olur. Ben, sağlığım elverdiği müddetçe 28 Mart 2014 tarihine kadar belediye başkanlığımı sürdüreceğim” dedi. Kocaoğlu, milletvekili adayı olmayacağını söyledi.
  Gültepe ve Toros gezisi sırasında Kocaoğlu, Kıbrıs Şehitleri İlköğretim Okulu’nda öğrencilere bin 400 mont, eşofman, şort, tişort, satranç takımı, top, raket, voleybol ağı, jimnastik minderi, ağız-diş sağlığı seti ve kitap hediye etti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı