Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
10 Ekim 2015 Cumartesi 08:15

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Ege Haberleri

Dr. Flexer ayak doktoru

Paylaş
Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
9 Mart 2011
Dr. Flexer ayak doktoru
ŞIKLIK ve ergonominin yanında kalitesiyle de dikkat çeken Üç-El’in gündelik yaşamında uzun süre ayakta kalanlar ve ayak sağlığına önem verenler için ürettiği ‘Dr. Flexer’ marka ayakkabıları büyüm ilgi gördü.

Tüm satış noktalarında tüketiciye sunulan yeni marka, ortopedik ve şık tasarımı ile ayağı sararak kullanıcılarına rahat yürüyüş imkanı sunuyor. Dr. Flexer modelinin Celal Bayar Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı Başkanlığı doktorları tarafından hastalara tedavi amaçlı reçete ile önerilmeye başlandığını söyleyen şirket yetkilisi Rıfat Sarı, “İç ve dış yüzeyi birinci sınıf dana derisinden üretilen Dr. Flexer’ın, dikişlerinden tabanına kadar her bölümü ayağın anatomik yapısına uygun hazırlandı. Ayrıca büyük acı veren topuk dikenini rahatlatıcı özelliğe sahip olan bu ayakkabı, şıklığı ile göze, sağlığı ile ayaklara hitap ediyor” dedi.Üçel Ayakkabı kapasitesinin yüzde 40’ını ihraç ediyor.


 


 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH