EDİRNE HABERLERİ

Edirne'de kısa kısa

AA / Cihan Demirci
27.02.2016 - 13:19Son Güncelleme :

-Keşan Kaymakamı Özder'e ziyaret

AA / Cihan Demirci

EDİRNE (AA) - Bulgaristan Sofya Üniversitesi öğretim üyeleri, Keşan Kaymakamı Nuri Özder'i ziyaret etti.

Sofya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kosyo Stochev, ziyarette yaptığı konuşmada, Bulgaristan Türkiye Sınır Ötesi İş birliği Programı çerçevesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirtti.

Program kapsamında projeler ürettiklerini ifade eden Stochev, sürdürülebilir turizme katkı sağladıklarını kaydetti.

Özder de ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, ilçenin kalkınması için turizme önem verdiklerini dile getirdi.

Ziyarette, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Arslan, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali İçbay, Sofya Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Veselina Georgieva, Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği Başkanı Hakan Eşme ve proje koordinatörü Fırat Dost ve İrem Dost yer aldı.

-Keşan sportif turizm kurulu toplantısı

Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nce sportif turizm toplantısı düzenlendi.

Keşan Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Vedat Çimen, ilçe kütüphanesinde düzenlenen toplantıda, ilçenin spor alanında da Trakya'ya önemli başarılar getirdiğini söyledi. Spora ve sporcuya destek verdiklerini aktaran Çimen, çalışmalarda kendilerine destek olanlara teşekkür etti.

İlçenin spor alanındaki etkinlikleri ve başarılarının değerlendirildiği toplantıya, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Edirne Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Özcan, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanlığı'ndan Yüzbaşı Erdal Kıreker, Enez Liman Başkanlığı Liman Başkan Yardımcısı Üzeyir Fatih Onat, Keşan Kütüphane Müdürü Bülent Dizdaroğlu katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne'de kısa kısa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 13 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne'de kısa kısa haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı