İZMİR HABERLERİ

Ebso Başkanı Yorgancılar’dan Cumhuriyet Mesajı

IHA
29.10.2015 - 12:55Son Güncelleme :

EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ENDER YORGANCILAR, CUMHURİYETİMİZİN 92. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ İLE İLGİLİ BİR MESAJ YAYINLADI.

IHA

Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıldönümü ile ilgili bir mesaj yayınladı.
Mesajında büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 22 Nisan 1921’de söylediği ‘Hürriyet ve istiklal benim karakterimdir’ sözünü anımsatan Başkan Yorgancılar, yapılan türlü oyunlar ve hain saldırılara rağmen bir arada durabilme iradesinde tartışmasız en önemli değerin Cumhuriyet olduğunu ve sonsuza dek yaşatma kararlılığını vurguladı. Yorgancılar şunları söyledi: “Büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde her türlü zorluk ve imkansızlık içinde büyük mücadele ve fedakarlıklar, aziz şehitlerimizin kanları ile kavuştuğumuz Cumhuriyetimiz bugün 92. yaşında kutlu olsun. Bağımsızlığa ve hürriyete inanan, ülkesine aşık milyonlar olarak bizim en güzel yol haritamız Cumhuriyetimizi, yeni nesillere Atamızın muasır medeniyetlere ulaşma hedefine bir adım daha yaklaştırarak teslim etmektir. Yaşasın Cumhuriyet.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Ebso Başkanı Yorgancılar’dan Cumhuriyet Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 12 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ebso Başkanı Yorgancılar’dan Cumhuriyet Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı