DÜZCE HABERLERİ

Düzce'de taksicilerde eylem

AA / Ömer Ürer,Tayyip Hoşbaş
26.02.2016 - 17:14Son Güncelleme :
AA / Ömer Ürer,Tayyip Hoşbaş

DÜZCE (AA) - Düzce'de taksiciler, belediyenin taksi duraklarından araç başına 10 bin lira işgal ücreti talep ettiği iddiasıyla eylem yaptı.

Yaklaşık 30 taksici, korno çalarak Azmimilli Mahallesi'nde toplandı.

Burada grup adına açıklama yapan taksicilerden İsmet Atasaray, masraflarının çok olduğunu ve istenen bu rakamı ödeyemeyeceklerini söyledi.

Atasaray, istenilen ücretin dayatma olduğunu savunarak, "Makul bir işlem parası olsa verelim. Makul bir işgal parası vardır, biz bunu öderiz. Kaldı ki, Düzce'de korsan taksicilik yapan çok sayıda arkadaşlar var. Defalarca şikayet etmemize rağmen bu konuda hiçbir gelişme yok. Gece yarılarına kadar bekliyoruz. Bu rakam, ödeyebileceğimiz bir rakam değil. Makul bir ücret olsun uzlaşalım" diye konuştu.

Taksiciler eylemlerinin ardından dağıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Düzce'de taksicilerde eylem hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 17 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Düzce'de taksicilerde eylem haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı