GeriDünya Uyurken cinsel organı kesildi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uyurken cinsel organı kesildi

Uyurken cinsel organı kesildi
refid:30100753-spot ilişkili resim dosyası

Çin'in doğusundaki Hangzhou kentindeki bir otel odasında uyurken, cinsel organı sevgilisi tarafından kesilen bir adam, üstünde sadece kanlı iç çamaşırıyla panik içinde bağırarak sokağa fırladı. O anlar çevredeki bir güvenlik kamerasına da yansıdı.

People's Daily Online'ın haberine göre, adının Zhang olduğu açıklanan 50 yaşındaki adam 13 Eylül günü sevgilisiyle bir otel odasında buluştu.

Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girdikten sonra onun sakinleştirici diye verdiği ilacı yutan adam öğlen saatlerinde acıyla uyandığında kasık bölgesinin ve yatağın kanlar içinde olduğunu gördükten sonra penisinin kısmen kesildiğini anladı.

Üstündeki külotla panik içinde otelden dışarı fırlayan adam çevredekilerin şaşkın bakışları arasında bir süre ne yapacağını bilmeden sağa sola koşturduktan sonra bir taksiye binerek hastaneye gitti.

Uyurken cinsel organı kesildi

Olay üzerine yapılan polis soruşturmasında kapsamında incelenen otelin güvenlik kamerası kayıtlarında Liu adlı kadının elinde makas olduğu sanılan bir cisimle merdivenlerden indiği görüldü.

Olaydan sonra yapılan araştırmada Zhang'ın kesilen penisi bulunamazken, kayıplara karışan Liu adlı kadının sevgilisinin penisini makasla kestiği anlaşıldı.

Zhang evli ve bir çocuk sahibi olan sevgilisiyle bir yıldır birlikte olduklarını ve kadının aldatıldığını düşündüğü için zaman zaman tartışmalar yaşadıklarını söyledi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle