GeriDünya Ugandalı dadı, 18 aylık bebeği dövdüğünü itiraf etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  22
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ugandalı dadı, 18 aylık bebeği dövdüğünü itiraf etti

Ugandalı dadı, 18 aylık bebeği dövdüğünü itiraf etti
refid:27735023 ilişkili resim dosyası

Doğu Afrika ülkesi Uganda'da 18 aylık bebeği döverken çekilen görüntüleri, gizli kamerayla kaydedilen dadı, suçunu itiraf etti.

İşkence suçlamasıyla yargılanan 22 yaşındaki Jolly Tumuhiirwe, mahkemede bebeğin babası tarafından gizli kamerayla çekilen dayak görüntülerinin gösterilmesi üzerine suçunu itiraf etti. Dadı Tumuhirwe mahkemede, bebeğin ailesinin ve tüm Ugandalıların kendisini affetmesini istedi.

Ugandalı dadı, 18 aylık bebeği dövdüğünü itiraf etti


Mahkemenin suçlu bulduğu Tumuhiirwe hakkındaki kararın iki gün sonra açıklanması bekleniyor. 15 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya bulunan Tumuhiirwe'nin para cezası alması da söz konusu olabilir.

Bebeğinin vücudunda morluk ve şişlik fark etmesinin ardından eve gizli kamera yerleştiren baba Eric Kamanzi dayak görüntülerini kaydetmişti. Evin salonunda çekilen görüntülerde, bebeğin yemek yememesi üzerine dadı tarafından bebek yere fırlatılarak tekmeleniyor ve üzerine basılıyor. Baba Kamanzi, görüntüleri kaydetmesinden sonra durumu polise bildirmişti.Sosyal paylaşım sitelerinde görüntülerin yayımlanmasının ardından olay kamuoyunda tepkilere neden olmuştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle