Dünya Trump'ın kızına talip oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  33
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trump'ın kızına talip oldu

Trump'ın kızına talip oldu

Suudi bir işadamı, ABD Başkanı Donald Trump’ın evli kızı Ivanka Trump’a talip olduğunu yayınladığı videoyla duyurdu. ABD Başkanı Trump’ın Suudi Arabistan ziyareti renkli görüntülere sahne oldu. Trump, Suudi Kralı Selman’la birlikte ülkenin geleneksel kılıç dansına eşlik etti, daha sonra müzeyi ziyaret etti.

Trump’ın ziyaretinin ilk saatlerinde ülkenin zengin bir işadamı, Kral Selman’dan, ziyaretinde babasına eşlik eden Ivanka Trump’ı kendisi için istemesi talebinde bulundu. Ivanka Trump, Beyaz Saray Kıdemli Danışmanı Jared Kushner’le evli ve 2 çocuk annesi. Rudaw'ın aktardığına göre Suudi işadamı, sosyal medyada yayınladığı video ile sosyal medyada gündem oldu.

First Lady Melania Trump’ın aynı gün üç kez kıyafet değiştirmesi de dikkatlerden kaçmadı. Kral Selman tarafından Trump’a, ülkedeki en üst düzey devlet nişanı olan Kral Abdulaziz Devlet Nişanı takdim edildi. ABD Başkanı, Suudi Arabistan temaslarının ardından İsrail’e hareket edecek.

Trump’tan kılıç dansıRiyad ziyareti, Trump’a kısa da olsa kaotik tartışmalardan uzak kalma fırsatı verdi. Trump havaalanında bizzat Kral Selman tarafından karşılandı. Kral ayrıca ABD Başkanı’na en üst düzey devlet nişanı olan Kral Abdulaziz Devlet Nişanı’nı takdim etti. Akşam saatlerinde ise Trump, Murabba Sarayı’ndaki kendisi için düzenlenen karşılama töreninde geleneksel kılıç dansına katıldı. Başkan’ın oldukça keyifli olduğu görüldü.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle