GeriDünya Şampiyonun katili belli oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şampiyonun katili belli oldu

Şampiyonun katili belli oldu
refid:12064415 ilişkili resim dosyası

Brezilya’nın turistik bölgesindeki bir dairede ölü bulunan eski dünya boks şampiyonu Arturo Gatti’nin eşi cinayet şüphesiyle gözaltına alındı. Genç kadının kıskanç kocasından kurtulmak için cinayeti işlediği iddia ediliyor.

TATİL cenneti Porto de Galinhas’taki bir dairede geçen cumartesi günü 30’lı yaşlarında bir erkek cesedi bulundu. Kafasında ve boynunda yara izleri bulunan cesedin kısa bir süre sonra eski dünya boks şampiyonu Arturo Gatti’ye ait olduğu belirlendi. Kanlar içinde bulunan şampiyon boksörün cesedinin yakınlarında bir çanta sapı tespit edildi. Polis boksörün boğularak öldürülmüş olabileceğini söyledi.

Giyimine karışıyormuş

Polis, ünlü boksörün cesedini ilk bulan kişi olan eşi Amanda Rodrigues’i (23) gözaltına aldı. Rodrigues, eşinin ölümüyle ilgisi olmadığını söylüyor. Ancak polis çiftin cuma akşamı kavga ettiğini, kavga sırasında alkollü boksörün eşini yaraladığını açıkladı. Amanda’nın, giyimine karışacak kadar kıskanç eşinden kurtulmak için cinayeti işlediği öne sürülüyor. İtalya’da doğan, Montreal’de büyüyen Gatti, boksu 2007’de bırakmıştı. Gatti’nin, dünya şampiyonlukları bulunuyordu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle