GeriDünya İşte merakla beklenen film
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  58
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte merakla beklenen film

İşte merakla beklenen film
refid:12321851 ilişkili resim dosyası

22. Yüzyılda bir başka gezegende geçen, son zamanların en merak edilen filmi şimdiden tartışılıyor. Eleştirmenlere göre bu film sinemayı tamamen değiştircek ve devrim yaratacak....

AVATAR/Foto galeri

İŞTE İLK FRAGMA/Video

"Titanic"in Oscar ödüllü yönetmeni James Cameron'un Aralık ayında yayınlanması beklenen yeni filmi "Avatar" şimdiden en merak edilen film oldu.22. Yüzyılda, küçük bir gezegen olan Pandora'da geçen film, hayal gücünün sınırlarını zorlar nitelikte.

Film, Na'vi kabilesi olarak adlandırılan mavi tenli, dev hümanoidlerinle, insanlar tarafından "üretilen" hibrid insanların bulunduğu Pandora'ya gitmeye gönüllü olan felçli bir askerin müthiş hikayesini anlatıyor.


Şimdiden Oscar'a birkaç dalda aday olacağı söylenen bilim-kurgu "Avatar" da, kendi dünyasını mahvetme aşamasına gelmiş insanları anlatan filmlerin en ilginci olarak niteleniyor.

Filmin, teknik açıdan da sinemaya yeni bir boyut getirmesi bekleniyor. Filmde kullanılan üç boyutlu görüntü tekniği, siyah-beyazdan, renkli sinemaya geçmek kadar önemli bir gelişme olarak açıklandı.  

İşte merakla beklenen film


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle