GeriDünya Iraklı sunucudan şok açıklama
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Iraklı sunucudan şok açıklama

Iraklı sunucudan şok açıklama
refid:10165340 ilişkili resim dosyası

Almanya'nın en önemli haber bültenini sunan Iraklı kadın son açıklamasıyla şoke etti.

ÜNLÜ EŞCİNSEL ÇİFTLER

Almanya'nın ikinci kanalı ZDF'in ana haber bültenini sunan Irak asıllı sunucu Dunja Hayali genç bir bayan şarkıcıyla lezbiyen ilişki yaşadığını açıkladı.

Almanya'daki en ciddi haber bültenlerinden biri olan ve milyonlarca insanın izlediği 'heute journal" programını sunan Hayali, yaptığı işten büyük zevk aldığını ve özel hayatında da çok mutlu olduğunu söyledi.

Punk müziği yapan şarkıcı Mareike Arning'le mutlu bir birlikteliği olduğunu belirten, Dunja Hayali, "Bir yıldır Mareike ile birlikteyim. İlişkimizi saklama gereği duymuyoruz. Birlikte dolaşıyor, Berlin'in en ünlü kafesinde birlikte kahve içiyoruz" dedi.

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI BİLMİYOR

Ancak sunucu Hayali'nin yaptığı bu şok açıklama birlikte çalıştığı arkadaşlarını bile şaşırttı. Çalışma arkadaşları Hayali'nin lezbiyen bir ilişki yaşadığını bilmiyor.

Şimdi Almanya'da yeni bir tartışma başladı. Ülkenin en ciddi haber bülteninin lezbiyen bir sunucu tarafından sunulması değişik tepkilere neden oldu. Dunja Hayali'nin bu son açıklamasından sonra bültenin reytinginin düşüp düşmeyeceği de merakla bekleniyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle