GeriDünya İngiltere'nin kanını donduran Türk kızı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  138
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İngiltere'nin kanını donduran Türk kızı

İngiltere'nin kanını donduran Türk kızı
refid:12987985 ilişkili resim dosyası

Türk kızı işlediği cinayetle İngiltere'nin kanını dondurdu. Henüz 15 yaşında olmasına rağmen kendisiyle aynı yaşlarda olan bir kızı işkence yaparak öldürdü.

Brezilyalı bir kızla erkek arkadaş yüzünden tartışan 15 yaşındaki Türk kızı Hatice Can korkunç bir plan yaptı. 17 yaşındaki kız arkadaşını da yanına alan Hatice Can, Brezilyalı genç bir kızı işkence yaparak öldürdü. Korkunç cinayet geçtiğimiz yıl işlendi. İngiltere'de bugün mahkemeye çıkarılan Hatice Can hiçbir şey olmamış gibi gülümsüyordu. Hatice Can'ın elinde iki cep telefonu vardı ve uzun tırnaklarıyla dikkat çekiyordu.    
 

Cinayet olayı geçtiğimiz yılın Mayıs ayında gerçekleşti. O zaman 13 yaşında olan Hatice Can, 17 yaşındaki Ajose adındaki arkadaşı ile erkek meselesi yüzünden Brezilyalı Rosimeiri adındaki kıza işkence yapmaya başladı.

 

17 yaşındaki kızı Güney Londra'daki evine davet eden Can ve arkadaşı, Brezilyalı kızı bir yandan sözlü taciz ederken diğer taraftan tokatlamaya başladı. Dövdükleri kızın gözlerine deodorant sıktılar. Kız pencereden kaçmaya çalıştı.

 

İki kafadar Brezilyalı kıza yaptıkları tüm işkenceleri cep telefonu ile kaydetti. İşkence yaptıkları kız pencereden kaçmaya çalışırken de alay ederek, "Atlayacak mısın" dedi.  
 

Pencereden atlayan talihsiz kız ağır yaralandı. Hastaneye kaldırıldıktan sonra da hayatını kaybetti. 
 

AKLI BAŞINA KARARI DUYUNCA GELDİ

Polisin ifadelerine göre gözaltında bulunduğu sürece sürekli yüksek sesle cep telefonu ile konuşan ve seks hayatından konuşan, küfreden ve alaylı tavırları ile dikkat çeken Can, jüri kararını beklerken savunma avukatının cübbesi ve peruğu ile alay etti.

 

Kararın alınmasının dakikalar öncesinde annesinin fotoğraflarını çektiği Can, polisin ifadesine göre hiçbir pişmanlık veya üzüntü belirtisi göstermedi.

 

Mahkeme 15 yaşındaki Can ve 19 yaşındaki Ajose’yi adam öldürmekten suçlu buldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle