GeriDünya İngiltere sapık polis memurunu konuşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İngiltere sapık polis memurunu konuşuyor

İngiltere sapık polis memurunu konuşuyor
refid:13543287 ilişkili resim dosyası

İngiltere’de 41 yaşındaki bir polis memuru, karakolda 19 kadına tecavüz ve cinsel tacizde bulunduğu suçlamasıyla hakim karşısına çıkarıldı. Hakkında tecavüzden cinsel tacize kadar 43 suçlama bulunan Michel, görevden el çektirildi. İngiliz medyası, kadınların çoğunun polis tarafından gözaltına alınan uyuşturucu bağımlısı veya evsizler olduğunun tahmin edildiğini bildirdi.

Ülkenin kuzey doğusundaki Northumberland polis merkezinde yapan 41 yaşındaki polis memuru Stephen Michell, evsiz ya da uyuşturucu bağımlısı 19 kadına tecavüz ve cinsel tacizde bulunmakla suçlanıyor. 

 

Mağdurların şikayeti üzerine geçtiğimiz hafta gözaltına alınan Michell, 7’si tecavüz,17’si cinsel taciz ve 19’u görevi kötüye kullanma olmak üzere toplam43 suçlamayla Newcastle Magistrates mahkemesinde hakim karşısına çıkarıldı.

 

İngiliz Bağımsız Polis Şikayet Komisyonu (IPCC), 1999-2007 tarihleri arasında meydana geldiği belirtilen söz konusu iddialarla ilgili soruşturma başlattı.

 

Hakkında yürütülen soruşturma nedeniyle görevden el çektirilen Michell’ın polis arkadaşları, iddiaları ‘korkunç’ olarak nitelendirdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle