GeriDünya Hillary'e 'One minute' sürprizi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  95
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hillary'e 'One minute' sürprizi

Hillary'e 'One minute' sürprizi
refid:11129660 ilişkili resim dosyası

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Davos'ta "One minute" diyerek sert çıktığı İsrail Cumhurbaşkanı Peres, Erdoğana gönderme yaptı.

’Yaşlıyım’ demedi öptü

Peres, İsrail'i ziyaret eden ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton'ı öperek çiçek verirken aynı kelimeyi kullandı. Ama Peres bu kelimeyi kullanırken Clinton'a jest yaptı. İsrail'i ziyaret eden Clinton, Peres'le görüşmesinde "ABD sizin arkanızdadır" dedi. Bu sözler üzerine Peres "One minute" diyerek eğildi, kürsünün altından çıkardığı çiçeği Clinton'a verip, yanaklarından öptü.

'HAYDİ GEL BİZİMLE OL' PROGRAMINA KATILACAK

ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, Türkiye’ye cumartesi günü yapacağı gezi sırasında NTV’de Çiğdem Anat, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı’nın birlikte yaptığı "Haydi gel bizimle ol" programına çıkmayı kabul etti.

Clinton çalışma programı kapsamında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Erdoğan tarafından kabul edilecek. Dışişleri Bakanı Ali Babacan’la da görüşecek olan Clinton, iki ülke ilişkileri ile bölge sorunlarını değerlendirecek.

İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres (85), ülkesini ziyaret eden ABD’-nin yeni Dışişleri Bakanı Hillary Clinton’ı (60) hararetli bir öpücükle karşıladı.

 

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle