GeriDünya En unutulmaz doğum günü partisi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En unutulmaz doğum günü partisi

En unutulmaz doğum günü partisi
refid:28308652-spot ilişkili resim dosyası

ABD'de otistik bir çocuğun doğum gününe kimse gelmedi. Durumu sosyal medya üzerinden paylaşan çocuğun annesi, saatler içinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Paylaşım üzerine mahalleliler, polis ve hatta itfaiye ekibi çocuğa müthiş doğumgünü sürprizleri hazırladı.

ABD'de otistik bir erkek çocuğu olan doğum Glenn Buratti'nin altıncı doğum günü hüsranla başladı. Florida eyaletinin St. Cloud şehrinde yaşayan Buratti'nin partisi için yaptığı daveti, 16 okul arkadaşı tarafından geri çevrildi,.
Annesi Asleen Buratti, yaklaşık 10 bin kişinin üye olduğu yerel bir Facebook sayfasına "Bu konuda söylenmek aptalca biliyorum ama oğlumun hayalkırıklığını düşündükçe yüreğim parçalanıyor" yazdı.
Bunun üzerine çok sayıda Facebook kullanıcısı, anne Buratti'ye cevap vermeye başladı ve oğlunun doğum günü partisine katılmak istediğini söyledi.

En unutulmaz doğum günü partisi

Kentte yaşayanlar ve yetkililer, Buratti'ye özel bir doğumgünü yaşatmak için kolları sıvadı. Altı yaşındaki çocuk için 40 kişinin katıldığı bir sürpriz parti düzenlendi ve hediyeler alındı.
Şehrin polis memurları ve itfaiye ekibi de çocuğu ziyaret etti.

En unutulmaz doğum günü partisi

Altı yaşındaki çocuğu mutlu etmek için evin üzerinde kısa süreli bir helikopter uçuşu bile yapıldı.
Bucatti, ardından polis arabasına ve motosikletine bindirildi, ayrıca helikopterdeki pilot da çocuğa uzaktan el salladı.
Ertesi gün okuldan dönen Bucatti'yi yeni bir sürpriz karşıladı. Kendisini evde bekleyen itfaiye ekibi, Bucatti'yi yangın söndürme aracının içinde gezdirdiler ve ona tüm özelliklerini anlattılar.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle