GeriDünya Burnu kesilen kadın konuştu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  22
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Burnu kesilen kadın konuştu

Burnu kesilen kadın konuştu

Pakistan'da evlenmek istemeyen Fazilet Bibi adlı genç kadının burnu ve kulakları, iki dayısı tarafından kesilmişti. Bibi o an yaşadığı dramı anlattı.

GENÇ KADIN DRAMINI ANLATTI

Seher Muhammed ve Emanet Ali adlı dayılar ömür boyu hapis cezasına çarptırılmış ve Fazilet Bibi'ye ayrıca 12 bin 500 TL tazminat ödemesini kararlaştırmıştı.

Burnu ve kulakları kesilen kadın Amerikan televizyonu CNN International'a konuştu. Bibi o dehşet anlarını hala yaşadığını belirterek, "Gece uyumaya çalıştığımda o vahşi olayın bütün aşamaları gözümün önüne geliyor" dedi.

Anne, 6 çocuğu arasında en çok 22 yaşındaki güzel kızı Fazilet Bibi'yi seviyordu. Ancak istedikleri erkekle evlenmek istemeyen Fazilet Bibi'ye iki dayısı korkunç bir ceza verdi. Dayıları isteğini yerine getirmeyen yeğeninin burun ve kulaklarını keserek, genç kızın bütün yaşam sevincini elinden aldılar.

Fazilet Bibi o korkunç anları şöyle anlattı: "Annem evlenmeme rıza göstermeyince iki dayım eve gelerek beni öldüreceklerini söylediler. Önce beni boğmaya çalıştılar. Sonra tecavüz etmeye kalkıştılar. Sonra Seher Muhammed adlı dayım bıçağını çıkardı. Seni öyle bir durumda bırakacağım ki; hiç kimse seninle evlenmek istemeyecek dedi. Bıçağıyla burnumu  ve kulaklarımı kesti."


Yorumları Göster
Yorumları Gizle