GeriDünya Başbakan diskoda sabahladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başbakan diskoda sabahladı

Başbakan diskoda sabahladı

İtalya Başbakanı Berlusconi’nin geçen cumartesi Milano’daki Lotus Disco’da gençlerle sabahladığı ortaya çıktı. La Repubblica’nın haberine göre Berlusconi gençlere, "Uykuyu sevmiyorum. Üç saat deliksiz uyursam üç saati sevişmeye ayırabiliyorum" dedi.

Berlusconi'nin haremi

Berluconi seksi sözcü seçti

Eski sunucu Mara Carfagna'yı bakan yaptı

Berlusconi dünü bugünü

İTALYA Başbakanı Silvio Berlusconi geçen cumartesi günü Avrupalı liderlerin Paris’teki ekonomi zirvesinden geç saatte Milano’ya döndükten sonra diskotekte sabahladı. Bir müteahhit dostunun torununun doğum günü partisinin düzenlendiği ünlü "Lotus" gece kulübünde soluğu alan Berlusconi, yaklaşık 5.5 saati gençlerle birlikte geçirdi. La Repubblica gazetesinin haberine göre Berlusconi "Gençlerden hep öğreneceklerimiz var. Bir nabız yoklayayım, sorunlarını dinleyeyim dedim. Gerçek öğrenim hayat üniversitesinde olur. Onlara her zaman için düşük maaşla çalışacağınıza kendi işinizi kurun mesajı verdim" dedi.

Berlusconi bir soru üzerine uykuyu pek sevmediğini, çok az uyuduğunu belirterek "Eğer üç saat deliksiz uyursam bir üç saati sevişmeye ayırabilirim" diyerek etrafını kahkahalara boğdu.

Ronaldinho sohbeti

Berlusconi gençlerle sohbetinde futbol konusuna da girdi. AC Milan Teknik Direktörü Carlo Ancelotti’nin Ronaldinho’yu yanlış yerde oynattığını savunan Berlusconi, "Ronaldinho, hücumun tam merkezinde yer almalı, oyuna hareket katmalı, takıma penaltı sağlamalı. Onu sol kanattan harekete geçmek durumunda bırakmamak lazım. Malumunuz, solda zaten komünistler var" diye konuştu.

"Lotus"tan sabah saat 6.10’da arka kapıdan çıkarak ayrılan Berlusconi kendisini bekleyen gazetecilere "Şimdi gidip bir saat uyuyacağım sonra çalışmaya başlayacağım. 72 yaşındayım kendimi çok zinde ve genç hissediyorum" dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle