Dünya 15 yaşındaki erkek bakıcıyı seks yapmaya zorladılar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

15 yaşındaki erkek bakıcıyı seks yapmaya zorladılar

15 yaşındaki erkek bakıcıyı seks yapmaya zorladılar

Galler’in Holyhead kasabasında 24 yaşındaki Nicola Mason ve 46 yaşındaki erkek arkadaşı John Ford’un, çocuklarına baksın diye tuttukları 15 yaşındaki erkek bakıcıyı seks yapmaya zorladığı iddia edildi.

Konuyla ilgili Mold Crown Court mahkemesinde görülen davada, Ford’un ismi basına açıklanmayan bakıcıya uyuşturucu verdiği, daha sonra da karşısında soyunan Mason ile cinsel ilişkiye girmeye zorladığı öne sürüldü.

Savcılık olay sırasında bakir olan çocuğun ilk önce “çok utandığı için” çiftin talebini reddettiği ancak uyuşturucunun da etkisiyle sonunda Ford onları izlerken Mason ile cinsel ilişkiye girmeyi kabul ettiğini iddia etti.

Ford’un, seks yapmak istemediğini belirten bakıcıya, “Bu teklifi reddediyorsan eşcinsel olmalısın” diyerek baskı yaptığı da belirtildi.

15 yaşındaki erkek bakıcıyı seks yapmaya zorladılar
Nicola Mason ve erkek arkadaşı John Ford15 yaşındaki erkek bakıcıyı seks yapmaya zorladılar

O gece yaşananların daha sonra da tekrarlandığını belirten savcı Myles Wilson, “Biz bu davada bakıcının hiçbir şekilde yapmak istemediği bir şeye zorlandığını iddia etmiyoruz. Biz reşit olmayan bir çocuğun doğru ile yanlışı birbirinden ayırt edebiliyor olması gereken yetişkinler tarafından kullanıldığını söylüyoruz” dedi.

Wilson, Ford’un çocuğa uyuşturucu vermiş olmasının da suçun ağırlığını artırdığını belirtti ve “Belli ki onun güvenini kazanmak ve direncini kırmak istemiş” dedi.

Ford ve Mason mahkemede tüm iddiaları reddetti ve bakıcının “Her şeyi uydurduğunu” söyledi.

Mahkemede bakıcının yaşadıklarını erkek kardeşine anlattığı ve iki çocuğun konuşmalarını duyan bir kadının gidip Mason ile yüzleştikten sonra polise haber verdiği açıklandı.

Ford’un, kız arkadaşının başka erkeklerle birlikte olmasından zevk aldığı ve daha birçok kişiye Mason ile birlikte olmalarını teklif ettiği de belirtildi.

15 yaşındaki erkek bakıcıyı seks yapmaya zorladılar


Yorumları Göster
Yorumları Gizle