ERZURUM HABERLERİ

Dr. Melih Zeynal'ın ismi, Aşkale'de ölümsüzleşti

DHA
26.03.2016 - 11:56Son Güncelleme :
DHA

 

 
ERZURUM, (DHA)- Genç yaşta hayata veda eden Dr. Melih Zeynal'ın ismi, görev yaptığı Aşkale'deki Aile Sağlığı Merkezinde ölümsüzleşti.
Emekli eğitimci- yazar Abdurrahman Zeynal'in Aşkale ilçesinde Aile Hekimi olarak görev yapan 32 yaşındaki oğlu Dr. Melih Zeynal, rahatsızlanarak Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yapılan ameliyat sonrası yoğun bakım altına alınan Dr. Zeynal, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı ve 20 Şubat 2016 günü hayata veda etti. Evli ve bir çocuk babası olan Dr. Zeynal'ı Halk Sağlıkığı Müdürlüğü unutmadı. Örnek bir vefa gösteren yetkililer, Dr. Melih Zeynal'ın çalıştığı birime ismini verdiler. 'T.C. Sağlık Bakanlığı, Erzurum Aşkale Dr. Melih Zeynal Aile Sağlığı Merkezi' tabelası, geçtiğimiz gün asıldı.
Dr. Melih'in isminin çalıştığı sağlık kurumuna verilmesi  acılı aileyi mutlu etti. Babası Abdurrahman Zeynal, "20 Şubat 2016 tarihinde rahmetli olan Dr. Melih Zeynal'ın ismi görev yeri olan Aşkale Aile Sağlığı Merkezine verildi. Bu duyarlı ve vefakar davranışlarından dolayı Erzurum Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkililerini ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
 
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Dr. Melih Zeynal'ın ismi, Aşkale'de ölümsüzleşti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 11 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dr. Melih Zeynal'ın ismi, Aşkale'de ölümsüzleşti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı