Ege Haberleri

  Dr. Flexer ayak doktoru

  Dr. Flexer ayak doktoru

  ŞIKLIK ve ergonominin yanında kalitesiyle de dikkat çeken Üç-El’in gündelik yaşamında uzun süre ayakta kalanlar ve ayak sağlığına önem verenler için ürettiği ‘Dr. Flexer’ marka ayakkabıları büyüm ilgi gördü.

  Tüm satış noktalarında tüketiciye sunulan yeni marka, ortopedik ve şık tasarımı ile ayağı sararak kullanıcılarına rahat yürüyüş imkanı sunuyor. Dr. Flexer modelinin Celal Bayar Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı Başkanlığı doktorları tarafından hastalara tedavi amaçlı reçete ile önerilmeye başlandığını söyleyen şirket yetkilisi Rıfat Sarı, “İç ve dış yüzeyi birinci sınıf dana derisinden üretilen Dr. Flexer’ın, dikişlerinden tabanına kadar her bölümü ayağın anatomik yapısına uygun hazırlandı. Ayrıca büyük acı veren topuk dikenini rahatlatıcı özelliğe sahip olan bu ayakkabı, şıklığı ile göze, sağlığı ile ayaklara hitap ediyor” dedi.Üçel Ayakkabı kapasitesinin yüzde 40’ını ihraç ediyor.


   

  Etiketler:
   
  HaberlerRusyaTürkiyeSuriyeCan dündarerdem gülGalatasarayFenerbahçemit tırlarıTEOGkösem sultanBursasporistanbulBeşiktaşışidMEBuçakRus uçağıKayserisporSpor Toto Süper LigMolde