ANTALYA HABERLERİ

Döşemealtı’nda 5 Bin Kişiye Aşure İkramı

IHA
30.10.2015 - 14:35Son Güncelleme :

DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ, AŞURE DAĞITIMINDA VATANDAŞLARA KENDİ ELLERİYLE AŞURE İKRAMI YAPTI

IHA

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, aşure günü nedeniyle Döşemealtı Kapalı Pazaryeri’nde kurulan çadırda vatandaşlara aşure dağıttı. Aşure dağıtımına Belediye Başkanı Turgay Genç ile birlikte mahalle muhtarları, Belediye Başkan Yardımcıları da katıldı.
Döşemealtı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen aşure günü nedeniyle yaklaşık 5 bin kişiye aşure ikramı yapıldı.
Vatandaşlara kendi elleriyle aşure dağıtan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Hicri yılın başladığı Muharrem ayının 10. Gününde kutlanan Aşure günü nedeniyle bizde bugün kapalı pazaryerinde halkımıza aşure ikram ettik. Bu vesile ile paylaşmanın simgesi haline gelen aşure gününün birliğimizin ve beraberliğimizin simgesi olmasını ve islam alemine hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Döşemealtı’nda 5 Bin Kişiye Aşure İkramı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 14 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Döşemealtı’nda 5 Bin Kişiye Aşure İkramı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı