AĞRI HABERLERİ

Doğunun Futbol Yıldızları Ağrı’dan Doğuyor Projesi

IHA
20.01.2016 - 13:12Son Güncelleme :

DOĞUNUN FUTBOL YILDIZLARI AĞRI'DAN DOĞUYOR PROJESİ TANITILDI

IHA

Ağrı Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün SODES çerçevesinde desteklenen ve Ağrı Valiliği tarafından finanse edilen ‘Doğunun Futbol Yıldızları Ağrı’dan Yetişiyor’ isimli projenin açılış toplantısı yapıldı.
Proje açılış toplantısına Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Erkan Kösedağ, eski sporcu Aydın Kasar ve sporcular katıldı. Projenin açılış toplantısında konuşan eski sporcu Aydın Kasar, “Geçmişte çok sporcu yetiştirdim. Ancak bizim zamanımızda devletin ve sivil toplum örgütlerinin sporculara bu derece katkısını görmedim. İnşallah bu proje ile başarılı sporcular yetişecektir” dedi
Projenin eski projelerin devamı niteliğinde olduğunu söyleyen Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Erkan Kösedağ ise, “31 ilde uygulanan SODES’in Ağrı’da 6. yılına giriyoruz. Ağrı’da SODES’in spor alanında birçok projesini gördük, takip ettik. En başarılı projelerinden biri de bu proje oldu. Bu proje ile Ağrı Gençlerbirliği Spor’un tüm sporcuları belirli eğitimlerden geçerek, futbol gelişimlerini tamamlayacaklardır. Eğer ki bir gün bu takımın altyapısından futbolcular yetişir ve A takıma yükselirse, o zaman bu proje başarıya ulaşmış olacaktır. Bu anlamda bu projeleri destekleyen Kalkınma Bakanlığımıza ve Ağrı Valimiz Sayın Musa Işın’a spor camiası adına minnettarlığımızı bildirmek istiyorum” dedi.
Açılış toplantısı malzeme dağıtım töreni ve SODES Proje Koordinatörlüğü’ne verilen plaket ile son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Doğunun Futbol Yıldızları Ağrı’dan Doğuyor Projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ocak 2016 tarihinde saat 13 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğunun Futbol Yıldızları Ağrı’dan Doğuyor Projesi haberi güncellenecektir.

AĞRI NAMAZ VAKİTLERİ

23 Temmuz 2019, Salı
 • İmsak
  03:06
 • Güneş
  04:51
 • Öğle
  12:19
 • İkindi
  16:14
 • Akşam
  19:37
 • Yatsı
  21:15
Sayfa Başı