KIRKLARELİ HABERLERİ

Doğum günü kutlamaya hasret kaldı

AA / Özgün Tiran
29.02.2016 - 13:40Son Güncelleme :

- Şubat'ın 29'unda dünyaya gelen Çakıroğlu: "Dört yılda bir gelen doğum günü imkanını bu yıl da ailemin iş yoğunluğu nedeniyle değerlendiremedik. Hedefim 2020 yılına denk gelen doğum günümde pastamın mumlarını üfleyebilmek"

AA / Özgün Tiran

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli'de Şubat'ın 29’unda dünyaya gelen Metin Çakıroğlu, 39 yaşında olmasına rağmen sadece 8 kez doğum günü pastasının mumlarını üfleyebildi.

Şubat'ın 29'unda dünyaya gelen Çakıroğlu, dört yılda bir doğum günü tarihi gelen Şubat 29’u bu yıl da ailesinin iş yoğunluğu nedeniyle değerlendiremedi.

Kırklareli Üniversitesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Çakıroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Şubatın 29’unda dünyaya gelmesinden dolayı hayatında sadece 8 kez doğum günü pastasının mumlarını üfleyebildiğini söyledi.

Tüm insanlar gibi her yıl doğum günü kutlamayı istediğini ifade eden Çakıroğlu, sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’ta bile arkadaşlarının dört yılda bir doğum gününü kutladıklarını kaydetti.

Doğum günü kutlamamaya artık alıştığını anlatan Çakıroğlu, "Dört yılda bir gelen doğum günü imkanını bu yıl da ailemin iş yoğunluğu nedeniyle değerlendiremedik. Hedefim 2020 yılına denk gelen doğum günümde pastamın mumlarını üfleyebilmek. Zaten bu duruma ben alıştım" şeklinde konuştu.

Bazen 29 Şubat doğumlu olduğunu söylediğinde, karşısındakilerin dalga geçtiğini zannettiğini anlatan Çakıroğlu, çok şansız biri olduğuna inandığını sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Doğum günü kutlamaya hasret kaldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 13 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Doğum günü kutlamaya hasret kaldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı