ADANA HABERLERİ

"Dilek Dükkanı" Açıldı

IHA
30.10.2015 - 12:41Son Güncelleme :
IHA

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Su Ürünleri Fakültesi Sosyal Yardımlaşma Programı ve Seyhan Soroptimist Kulübü desteği ile geçen yıl oluşturulan Dilek Dükkanı, bu yıl da Su Ürünleri Fakültesi zemin katında kuruldu.
Öğrencilerin ve personelin ücretsiz faydalandıkları Dilek Dükkanı’na hayırsever iş adamları, iş kadınları ve STK’ların destekleri ile giysiler ve aksesuarlar bağışlandı.
Seyhan Soroptimist Kulübü Başkanı Fatoş Yüksel, “Yardımsever tüm iş adamlarımıza ve STK başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyorlar. Bizi hiç uğraştırmadılar. Açtığımız bir telefon sonrası iş yerlerini, bağlı oldukları dernekleri ve kulüpleri seferber ederek böyle bir çalışmada yer almak istediler. Hepsine minnettarız” ifadesini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden "Dilek Dükkanı" Açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Dilek Dükkanı" Açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı