DENİZLİ HABERLERİ

Denizlili mimarlar Belediye'yi ziyaret etti

DHA
29.03.2016 - 16:57Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ Mimarlar Odası'nın geçen ay yapılan genel kurulu sonrası oluşan yeni yönetim kurulunu makamında ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli'nin son yıllarda mimari anlamda önemli aşama kaydettiğini söyledi.

Mimarlar Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu, AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni oluşan Yönetim Kurulu ve Oda Başkanı Suat Bilgi'ye görevlerinde başarı diledi. Mimarlar Odası Denizli Şubesi Başkanı Suat Bilgi, kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, "Denizli'nin mimari anlamda dizaynında belediyelerimizle birlikte ortak hareket edeceğiz" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan ise, mimarlığın önemli bir meslek olduğunu belirterek, "Ben mimarları sanatçı olarak görüyorum. Mimarların yaptığı evler, yerleşim yerleri şehrin bütününü oluşturuyor. O nedenle mimarlarımızla birlikte hareket ederek, şehrimizin mimarisini en güzel hale getirmek ortak amacımız. Denizli, son yıllarda mimari olarak önemli bir aşama kaydetti. Bunu gerek özel sektör, gerekse kamu kurumlarının güzel mimari eserlerini açıkça görebiliyoruz" diye konuştu.Osman Nuri BOYACI/ DENİZLİ, (DHA)

Fotoğraf

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Denizlili mimarlar Belediye'yi ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 16 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Denizlili mimarlar Belediye'yi ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı