DENİZLİ HABERLERİ

Denizli Devlet Hastanesi'ne yeni yönetici

DHA
29.04.2017 - 14:33Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ Devlet Hastanesi'nde Dr. Kadir Gökhan Saçkan'ın Isparta Şehir Hastanesi Başhekimliği'ne atanmasıyla boşalan Denizli Devlet Hastanesi Yöneticiliği'ne Uz. Dr. Mehmet Erkaleli getirildi.

Denizli Devlet Hastanesi'nde 2 buçuk yıldır başhekim yardımcısı olarak görev yapan Uz. Dr. Mehmet Erkaleli, hastane yöneticisi oldu. Hastane yönetimi ve idarede çalışan personellerle yapılan toplantıda Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Berna Öztürk, Dr. Mehmet Erkaleli'nin Hastane Yöneticisi olarak atandığı açıkladı. Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Berna Öztürk, Denizli Devlet Hastanesi'nin bir okul gibi olduğunu, burada çalışan herkesin bir şeyler öğrenerek ayrıldığını belirterek, "Denizli Devlet Hastanesi'nde idarecilik yapmak, burada bir personel olarak çalışmak, bu hastanenin içinde yer almak hekimler için idareciler için büyük bir tecrübedir. Burası bölge hastanesi gibi çalışır. Hepinizle birlikte bir ekip olarak burada çok güzel çalışmalar yaptık. Bugüne kadar ki; bütün amacım hastanede huzurlu çalışılması ve güzel işler yapılması yönündeydi. Ne kadar iş üretebiliriz, hastaneyi nasıl bir adım öne çıkartabiliriz hep ona baktık. Çok şükür çalışmalarımız sonucunda Türkiye'ye örnek olacak bir Denizli Kamu Hastaneleri Birliği oluştu. Dr. Mehmet Erkaleli'ye güveniyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.

Denizli Devlet Hastanesi Yöneticiliği'ne getirilen Dr. Mehmet Erkaleli ise, 2.5 yıldır başhekim yardımcılığı yaptığını belirterek, "Göreve geldiğim ilk günden beri diğer idareci arkadaşlarımla birlikte elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştık. Şimdi de başhekim olarak hastanemizi bir adım daha öne götürmek için işlerimize dört elle sarılarak, ekip ruhu içerisinde çalışacağız" diye konuştu.

Aydınlı olan Mehmet Erkaleli, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi, iç hastalıkları alanında uzmanlık yaptı. Çeşitli hastanelerde pratisyen hekimlik, uzman hekimlik yapan Erkaleli, 2.5 yıldır Denizli Devlet Hastanesi'nde başhekim yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Osman Nuri BOYACI/ DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Denizli Devlet Hastanesi'ne yeni yönetici hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 14 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Denizli Devlet Hastanesi'ne yeni yönetici haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı