ÇANAKKALE HABERLERİ

Cumhuriyet Bayramını Çocuklarla Kutladılar

IHA
29.10.2015 - 13:27Son Güncelleme :

TRUVA TURİZM, ÇOCUKLARA ÇEŞİTLİ HEDİYELER DAĞITTI

IHA

Çanakkale Truva Turizm, Cumhuriyet Bayramında çocukları unutmadı. İl Merkezindeki okullarda çocuklara balon dağıtan Truva Turizm çalışanları, iskele ve kordonda bayram kutlamaya gelen çocukları da ihmal etmedi.
Cumhuriyet bayramı coşkusunu çocuklarla paylaşmak isteyen Çanakkale Truva Turizm, farklı bir etkinliğe imza attı. İlk önce il merkezindeki okulları ziyaret ederek çocuklara balon ve çeşitli hediyeler veren Truva Turizm yöneticileri, bugünde Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılmak üzere iskele ve kordon boyuna gelen çocuklar ile otobüslerde seyahat edenleri sevindirdi. Çanakkale Truva Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kılıç, “Bu önemli günde, çocuklarımızın sevincine ve coşkusuna ortak olmak, onlara bu büyük bayramı biraz daha sevdirmek amacıyla böyle bir etkinlik düzenlemek istedik. Cumhuriyetimizin 92. Yılında, okullarda ders gören, sokaklarda bayramı kutlayan, otobüslerimizde seyahat eden çocuklarımızın gözlerindeki ışıltı, bizim de gelecek adına daha çok ümitlenmemize neden oldu. Çanakkale’nin bir markası olarak, Çanakkale’de yaşayan tüm halkımızın sevinçlerine, kederlerine, coşkularına ortak olmak istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Cumhuriyet Bayramını Çocuklarla Kutladılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Cumhuriyet Bayramını Çocuklarla Kutladılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı