TEKİRDAĞ HABERLERİ

Çorlu Belediye Başkanı Baysan, işyeri ruhsatlarını dağıtmaya devam ediyor

DHA
29.03.2016 - 17:29Son Güncelleme :
DHA

ÇORLU(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ’ın Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, yeni işyerlerini ziyaret ederek, esnafların İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarını dağıtmaya devam ediyor.

Çorlu’nun ekonomisine ve iş gücüne katkı veren esnaflarımızın ruhsatlarının teslimi sürüyor. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, geçtiğimiz günlerde de gerçekleşen ruhsat teslim ziyaretlerini sürdürüyor. Açtıkları işyerleri ile ekonomiye güç veren, hizmetin yanı sıra istihdama katkı sağlayan esnafın İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelik gereği teslim etmek için esnaf ziyaretleri gerçekleştiren ve esnaflara hayırlı olsun dileklerinde bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan esnaflarımıza, Çorlu’ya ve ülkemize kazandırdıkları katma değer için ayrı ayrı teşekkür etti. Başkan Baysan’ı işyerlerinde gören esnaflar da ziyaretten dolayı da teşekkür ederken, işletmeleri hakkında Başkan Baysan’a bilgiler aktardılar. Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan’ın işyeri ruhsat teslim ziyaretlerinde, Özel Kalem Müdürü Hakan Öztürk ve Zabıta Müdürü Birol Uçar da hazır bulundu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Çorlu Belediye Başkanı Baysan, işyeri ruhsatlarını dağıtmaya devam ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 17 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çorlu Belediye Başkanı Baysan, işyeri ruhsatlarını dağıtmaya devam ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı