GAZİANTEP HABERLERİ

Çocuklar Ahşap Boyamayı Öğrendi

IHA
31.10.2015 - 10:59Son Güncelleme :

FORUM GAZİANTEP ÇOCUK KULÜBÜ ‘AHŞAP KUTU BOYAMA’ ATÖLYE ÇALIŞMASINA KATILAN KÜÇÜKLER AHŞAP BOYAMA YAPMAYI ÖĞRENDİLER

IHA

Gaziantep’in gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Forum Gaziantep’te çocuklar ahşap boyamayı öğrendi.
Forum Gaziantep Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında, alışveriş merkezine gelen minik ziyaretçiler ‘Ahşap Kutu Boyama’ atölye çalışmasına katılarak ahşap boyama tekniklerini öğrendi. Atölye çalışmasının sonunda rengarenk kutular ortaya çıkartan minikler, kutularını farklı desenler ve değişik çatlatma teknikleri ile süsledi. Atölye çalışmasına yoğun ilgi gösteren minik ziyaretçiler, eğitmenler eşliğinde farklı teknikler ve değişik fırçalar ile ahşap kutu boyamayı öğrendi. Boyadıkları kutuların üstüne farklı desenler eklemeyi de öğrenen minikler etkinlik süresince hem eğlenceli dakikalar geçirdi, hem de el melekelerini geliştirdil.
Forum Gaziantep Çocuk Kulübü, yıl sonuna kadar birbirinden eğlenceli ve öğretici atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmaya devam edeceği bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Çocuklar Ahşap Boyamayı Öğrendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 10 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Çocuklar Ahşap Boyamayı Öğrendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı