ADANA HABERLERİ

CHP'li Tümer esnafa 'Hayır'ı anlattı

DHA
13.04.2017 - 11:19Son Güncelleme :
DHA

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, anayasa referandumu çalışmaları kapsamında bir araya geldiği esnaf ve vatandaşlara 'Hayır' oyunun ne anlama geldiğini anlattı.
Seyhan İlçesi'ne bağlı Küçük Dikili Mahallesi'nde partililerle birlikte çalışma yapan Milletvekili Tümer, daha sonra Koza ve Söğütlü mahallelerinin muhtarlarıyla görüştü. Tümer, görüşmelerinde şu görüşleri dile getirdi:
"Halkımızın hayırlı bir gelecek için 'Hayır'ı tercih edeceğine inanıyorum. Türkiye Cumhuriyeti'nin parlamenter, demokratik bir sistemle yönetilmesi gerekiyor. Önümüze sunulan anayasa paketinde esnafımızı, çiftçimizi, öğrencimizi, emeklimizi, işsizimizi ilgilendiren bir durum yok. Sadece ve sadece bir kişinin tüm Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm kazanımlarına hükmetmeye çalıştığı Başkanlık sistemi girişimi ülkemizi geriye götürmekten başka bir işe yaramaz."

ADANA,(DHA)

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden CHP'li Tümer esnafa 'Hayır'ı anlattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Nisan 2017 tarihinde saat 11 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP'li Tümer esnafa 'Hayır'ı anlattı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı