TEKİRDAĞ HABERLERİ

CHP Malkara İlçe Başkanı İsmail Uzun: "Tekirdağ’dan 4 Milletvekili Çıkaracağız"

IHA
30.10.2015 - 13:45Son Güncelleme :

CHP MALKARA İLÇE BAŞKANI İSMAİL UZUN

IHA

CHP Tekirdağ Malkara İlçe Başkanı İsmail Uzun, Tekirdağ’dan 4 milletvekili çıkaracaklarını öne sürdü. Uzun, "4. Milletvekilimiz şimdiden hayırlı olsun" dedi.
İlçe Başkanı İsmail Uzun, 7 Haziran genel seçimlerinde dördüncü milletvekilli kazanma şansını kaçırdıklarını dile getirerek, "Biz bu seçimde, o az bir farkın kapanacağını ve 4. milletvekilini de CHP’nin göndereceğine inancımız tam. Çalışmalarımızı bu yönde yaptık. Özellikle Malkara, Hayrabolu, Şarköy, Tekirdağ Merkez, Saray gibi yerlerde yapmış olduğumuz izlenimlerde 4. milletvekilini çıkaracağımızdan şüphemiz yok. Halkın teveccühünün de böyle olacağını tahmin ediyorum. 4. milletvekilimiz şimdiden hayırlı olsun" diye konuştu.
Halkın iradesinin yok sayılarak yeniden sandığa mahkum edildiğini iddia eden Uzun, "Bunun cevabını Türk halkı sandıkta en iyi şekilde verecektir. Bundan şüphemiz yok. Bu seçim çok önemli bir seçim. 4 aydan beri yaşadıklarımızı yeniden tekrar etmek gerekirse, terör, ekonomik kriz, basına yapılan uygulamalar, bunların hepsi Türk halkının gözü önünde cereyan ediyor. 1 Kasım’da tüm halkımızın tatile gitmeyip sandığa gideceğinden eminim" dedi.
Uzun, konuşmasının sonunda, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un çok çalıştığını ve memlekete hizmet aşkıyla yanıp tutuştuğunu söyleyerek, halka hizmet mücadelesinden ötürü teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden CHP Malkara İlçe Başkanı İsmail Uzun: "Tekirdağ’dan 4 Milletvekili Çıkaracağız" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 13 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP Malkara İlçe Başkanı İsmail Uzun: "Tekirdağ’dan 4 Milletvekili Çıkaracağız" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı