ADIYAMAN HABERLERİ

CHP’li Bekaroğlu, Kahtalı Esnafları Ziyaret Etti

IHA
26.10.2015 - 16:35Son Güncelleme :

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET BEKAROĞLU, KAHTA İLÇESİNDE ESNAFI ZİYARET ETTİ

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, Adıyaman’ın Kahta ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
Adıyaman’ın Kahta ilçesinde ki kapalı çarşı esnafını ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu, esnaflarla sohbet etti. Mehmet Bekaroğlu’na İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, milletvekili adayları Sıdık şahin, Fatma Ulubey, Deniz Çakmak, Hakan Kılıç, Zeynep Saya eşlik etti.
CHP Genel Başkanı Mehmet Bekaroğlu, esnaflardan CHP’ye oy vermeleri için destek istedi.
Mehmet Bekaroğlu ile esnaflar arasında samimi diyaloglar yaşandı.
Bekaroğlu’nun, esnaflara bir öneriniz bir derdiniz bir var mı? soruna bir esnaf, “İyi muhalefet yapın. Çoğulcu bir demokrasi için iyi bir muhalefet yapın" sözlerini kullandı.
Bekaroğlu ise; "Bizi ne kadar iyi desteklerseniz muhalefetimiz o kadar güçlü ve bir o kadar da çoğulcu demokrasiye sahip oluruz" dedi.
Bekaroğlu, esnaf ziyaretinden sonra Kahta’daki sivil topum kuruluşlarını ziyaret etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden CHP’li Bekaroğlu, Kahtalı Esnafları Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP’li Bekaroğlu, Kahtalı Esnafları Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı