KASTAMONU HABERLERİ

CHP, Küre’de Aşure Dağıttı

IHA
29.10.2015 - 09:44Son Güncelleme :

CHP KÜRE'DE AŞURE DAĞITTI(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU-KASTAMONU/İHA)

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili adayları, Muharrem ayı nedeniyle Küre’de vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
CHP Kastamonu Milletvekili adayı Yılmaz Karakoç, İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı ve Küre İlçe Başkanı Uğur Şen, mübarek Muharrem ayı dolayısıyla Küre’de vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Muharrem ayının birlik ve beraberliği temsil ettiğini belirten Milletvekili Adayı Yılmaz Karakoç, “Öncelikle Muharrem ayının herkese hayırlar getirmesini diliyorum. CHP Olarak bu dönem inşallah Kastamonu’dan bir milletvekili çıkaracağız ve Kastamonuluların Ankara’daki sesi olacağız. Ve ilimizin sorunlarını TBMM’de masaya yumruğumuzu vurarak dile getireceğiz. Kastamonu’nun sahibi yok ve sorunları çok. Aynı kişiler 13 yıldır iktidardalar ve Kastamonu’nun hali ortada. Ne çiftçiye bir destek ve ne işçiye bir destek var ne köylüye bir destek var. Biz CHP olarak özellikle orman köylülerinin vahidi denilen tek fiyat uygulamasına son vereceğiz. Orman köylüleri sigortalı olacak. Asgari ücret 1500 TL olacak. Mazot ise özellikle çiftçiye 1.80 TL olacak. Emekliye 2 maaş ikramiye vereceğiz. 7 Haziran’da kaynak yok diyen partiler şimdi bize yakın vaatlerde bulunuyorlar. Buda CHP’nin doğru yolda olduğunu ve önden gittiğini gösteriyor” dedi.
CHP adayı Karakoç daha sonra CHP İlçe Başkanı Uğur Şen ve partililerle esnaf ziyaretinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden CHP, Küre’de Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 09 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP, Küre’de Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı