MALATYA HABERLERİ

CHP İl Başkanı’ndan Malatya Belediyesi’ne Tepki

IHA
27.10.2015 - 18:26Son Güncelleme :

CHP'LİLER'DEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİLBORDLARINA TEPKİ

IHA

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, AK Parti’nin yarın Malatya’da yapılacak mitinginde Büyükşehir Belediyesi’nin kaynaklarının kullanılmamasını istedi.
CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Malatya’da İnönü Caddesi’nde Büyükşehir Belediyesi tarafından asıldığını iddia ettiği Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Malatya programı ile ilgili bilboard ve afişlere tepki gösterdi.
AK Parti İl Başkanlığı yerine Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin mitingine milleti davet ettiğini belirten Kiraz, “Bu mitingi Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır mı yapıyor, yoksa AK Parti mi yapıyor. AK Parti’nin hiçbir afişi, hiçbir bilboardı olmamasına rağmen Belediye yüzlercesiyle Malatya sokakları donatmış. Bu çağrılar niye Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılıyor" dedi.
Kiraz "Bu bilbordların bir tanesinin haftalık maliyeti 300 TL. Genel Başkanımız geldiğinde maliyeti çok yüksek diye bir tane dahi yaptıramadık. Maliyeti çok yüksek olan bu bilboardlar için belediye kaç lira harcadı merak ediyoruz" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden CHP İl Başkanı’ndan Malatya Belediyesi’ne Tepki hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 18 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça CHP İl Başkanı’ndan Malatya Belediyesi’ne Tepki haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı